Mapa


STROM Export s.r.o.

 Kontakt
  • Adresa: Lohenická 607, 190 17 Praha 9 Vinoř

  • Telefon: +420 283 092 512

  • Fax: +420 286 852 841

  • E-mail: info@stromexport.stromc.cz

 Profil firmy

Firma Strom Export je česká firma zabývající se výrobou a prodejem zemědelské techniky. Byla založena roku 1997 a navazuje na dlouholeté tradice a zkušenosti českého zemědělského strojírenství. Firma je zaměřena na výrobu závěsných strojů k traktorům od 100 PS. Stroje jsou vyvinuty především pro nejmodernější agronomické metody na půdě s minimalizací vložených nákladů a s šetrným přístupem k životnímu prostředí. Lze je však velmi dobře zařadit i do klasických zemědělských linek.

Základní strategií firmy je vyvíjet a vyrábět techniku šetrnou k půdě, která bude schopna reagovat na různé půdní a klimatické podmínky při extrémním sezónním nasazení. Naším cílem bude i snaha vytvářet stále lepší podmínky pro obsluhu techniky, a to i z pohledu celoplošného rychlého a silného servisního a opravárenského zázemí.

Stroje jsou vyváženy do 20 států s podílem exportu na celkové výrobě 80%.

Posklizňové linky

V roce 2006 vzniklo v naší firmě oddělení specializující se na posklizňovou úpravu, ošetření a skladování zrnin a to jak v oblasti modernizací posklizňových linek, tak ve výstavbu nových kompletních linek. Do dnešního dne máme za sebou již mnoho úspěšně dokončených projektů se spokojenými zákazníky, což je náš cíl, a na dalších projektech pracujeme. Zákazníkům dodáváme nejnovější technologie předních světových výrobců, jakými jsou například GSI Grain Systems, Schmidt Seeger GmbH a další.

 Navštivte náš web na adrese http://www.stromexport.com

 Navštivte web oddělení posklizňových linek na adrese http://www.poskliznove-linky.eu

 
zpět